| dodo1530 a întrebat:

Buna vreau sa imi iau un telefon nou. Bugetul meu se intinde pana la 20 - 20 si putin de milioane, iar in ultimul timp ma tenteaza telefoanele ceva mai mari. Ce imi puteti recomanda?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| Florentina9210 a răspuns:

Unul dintre cele mai bune telefoane este Samsung Galaxy S3.

| Chiriac_Robert_2000 a răspuns (pentru Florentina9210):

Scuze ca iti spun, dar te-ai gandit putin inainte sa dai acest raspuns?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Chiriac_Robert_2000):

Asta e cel mai bun telefon din punctul meu de vedere. Si la bugetul tau, nu as avea pretentii.

| Shammal a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy note 3 si sunt super multumit de el; ti-l recomand sau variantele mai noi, note 4 sau note 5.

http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

| dodo1530 explică (pentru Shammal):

M-am gandit foarte mult la gama Note de la Samsung... In momentul de fata am un Huawei si pot schimbata temele telefonului (Adica imi apar "iconitele" de la aplicatii diferit), la Samsung este posibil?

| Shammal a răspuns (pentru dodo1530):

La note 3 nu cred ca merge, la 4 nu stiu despre 5 am vazut un review si spunea ceva de teme

| Pinzariu_Sebi_2000 a răspuns:

Eu am un BlackBerry z30. Recomand. s-ar putea să te obișnuiești mai greu cu BlackBerry OS, dar după ce o faci, o să iubești telefonul ăsta. happy