| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua. Am abonament de 7 euro la Orange și am 100 de minute internaționale. Pot suna nr de Anglia? Sau fac cost suplimentar?
Dar mesaje pot trimite?
Mulțumesc!
Având în vedere că a ieșit din UE...

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"la Orange și am 100 de minute internaționale. Pot suna nr de Anglia"

atenție dacă apelurile sunt pe fix sau mobil sau oricum!

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Dacă sun, fac cost suplimentar? Asta era întrebarea? Pentru că știu că a ieșit din UE... Nu cred că am zis ceva greșit...

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi in contractul TĂU ce scrie despre abonamentul tău: minute internaționale pe fix/mobil/oricum. Deci?

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom ruga sa ne trimiti si noua un mesaj privat, in care sa ne scrii numarul tau de abonament Orange si numarul britanic vizat. Verificam si revenim cu un raspuns.

O zi buna,
Orange Helper