| Daniela123456789 a întrebat:

Am un s7 si totusi am avut problema asta si la un j5. Fisierele din 'istoric descarcare' nu le pot muta. Nu le am decat in acel folder si nu pot sa le mut niciunde. Nu am obtiuni decat cele de stergere si detalii.
De ce nu pot fi mutate.
As vrea sa le mut fiecare in folderul corespunzator pe card de ex. Si sa le sterg de la descarcari.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Conecteaza telefonul la calculator, si prin intermediul calculatorului poti face mutarea pe care vrei sa o faci. Si eu am patit o data chestia asta, si prin calculator, am reusit sa mut fisierele unde am vrut.

| Daniela123456789 explică (pentru cristi202):

Ms mult. Dar eu sunt mai incapatanata. Trebuie sa inteleg de ce nu merge. Pt ca mi se pare foarte stupid. Se spune ca sunt telefoane de. ultimele generatii..ca iti faciliteaza viata vezi doamne..si uite c nu poti face o actiune de baza. Nu am calculator momentan. sad
Ms d ajutorwinking