| RembrandtVanRijn a întrebat:

Buna ziua!
Am un telefon Allview 15-duo, iar problema mea este probabil putin mai mare.Cred ca l-am neglijat, deoarece de o vreme mufa de incarcator sta stramb in mufa telefonului pentru incarcat, ca si, de asemenea, orice alta mufa de la orice alt incarcator.Am incercat o sumedenie de alte incarcatoare.Problema mai mare este faptul ca telefonul meu nu se mai incarca cu adevarat.Imi arata animatia cum ca bateria se incarca cand in fapt nu o face, iar dupa un timp se descarca chiar.Rareori reusesc sa ii potrivesc o pozitie in care sa se incarce.
Ajutor?

2 răspunsuri:
| Luiza_Lori_1995 a răspuns:

Daca inca ai garantie ai putea sa te duci sa.ti se vada telefonul ( de unde ti l.ai luat ). Mult succes happy

| RembrandtVanRijn explică (pentru Luiza_Lori_1995):

Da, ulterior l-am dus spre repararea mufei.Multumesc oricum, apreciez!