Întrebare recomandată | littlegirl07 a întrebat:

Care este mai avantajos: iPhone 6 sau 6 Plus?(exceptand pretul)

16 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nici unul, nici altul! Nu cred ca iOS este o platforma prea prietenoasa.As opta pe un smartphone pe android.

| Jipa95 a răspuns:

Ai vazut cum se indoaie 6+, si am vazut mai multe intrebari de-a lungul timpului de cand s-a lansat aceste 2 versiuni de telefoane, intrebari de la useri care spunea cam asa : ''am bagat telefonul in buzunar ( 6+ ) iar cand l-am scos parca era indoit''. Deci eu zic sa te duci catre Iphone 6 normal daca nu vrei probleme.

| Moryami a răspuns:

Nici unul. iPhone 6 nu este o inventie reusita, a dat si pe internet. Creeatorii nu sunt asa multumiti de el. iPhone 5 ramane pe primul loc happy

| ks3344 a răspuns:

Hey, totul depinde de ce doresti, daca doresti Iphone 6plus te-as sfatuie sa nu til ei pentru ca exista ceva in zona butoanelor si cind si-l pui in buzunar dupa 6 ore vei observa ca se indoae, oricum daca nu til pui in buzunar
va fi totul ok.

| madyddd a răspuns:

Cică 6 plus se-ndoaie.

| Ionuttzzuu a răspuns:

Exceptand pretul hmm 6 Plus - este mai mare, mai frumos ca aspect. Intre ele nu exista decat 2 diferente:
1. Marimea
2. Pretul

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Note 4.

| Bagaciosul69 a răspuns:

Cu siguranta iphone 6, si eu si toti specialistii in I.T. il recomanda.

| Bagaciosul69 a răspuns (pentru madyddd):

Stiu si eu, cum sa se indoaie, ala e telefon nu e guma.BRAVO madydddwinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Motivul care este: fițe sau modul de comunicare cu cei din jurul tău?
Pa, pa.

| ImCalledLamă a răspuns:

Samsung is the best laughing Android e mai bun..cred ca iti poti lua cu aceeasi bani Note3..si e mult mai bun

| Wenttmann a răspuns:

Iphone 6 sau mai recomand note4

| AlexandruDouaPuncteD a răspuns:

In ultimul timp la iphone prima varianta esti cea mai buna ca dar daca vrei sa cumperi eu ti-as recomanda sa iti iei ceva cu androit e mult mai placut si mult mai usor de uilizat si mie mi se pare ca merge mult mai bine si chiar ai de unde alege. Dar la intrebarea ta iphone 6 esti mai "bun" ca iphone 6+big grin.

| MariaVanesa a răspuns:

Eu zic iPhone6 Plus

| blabla3211 a răspuns:

Dupa cum am vazut eu ca arata. esti cam pretentios cu telefoanele adica vrei sa iti iei unul super misto neaparat.
Amandoua sunt frumoase. Cel mai bine ar fi sa ti-l iei si pe cel mai ieftin. Daca iti permiti unul mai scump. adica ai bani mai multicei. poti sa iti cumperi chiar pe cel care il doresti adica cel mai scump daca vrei daca nu ai bani poti sa iti cumperi unul mai ieftin... ca doar nu mori fara telefon mai mistowinking.
Funda?