| valeeExpress a întrebat:

Ce ati alege intre Samsung Galaxy Express 2 (cel nou) si Sony Xperia SP, de ce?

7 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Eu as aleg Xperia SP dintr-un singur motiv: cei care l-au cumparat chiar s-au declarat foarte multumiti de produs.

Vad ca il gasesti la un pret promotional aici: http://bit.ly/1dIbFgy

| padalekilover a răspuns:

Eu as opta pentru galaxy pentru ca am unul si sunt ff multumita de el, e mai rezistent decat credeam si firma este mult mai buna ca Sony

| Ioan_Dinus_1997 a răspuns:

Eu as alege Sony xperia SP deoarece bateria tine foarte mult si face super poze au am acest telefon de la 9 ani si am 16 funda?

| valeeExpress explică (pentru Ioan_Dinus_1997):

Cum il ai de 5 ani daca a aparut acum cateva luni rolling on the floor))?

| Ioan_Dinus_1997 a răspuns:

O scuza-ma credeam ca este soni xperia sc 1505 ca ala al am

| MarriaAmeliaA a răspuns:

Clar Sony Xperia SP. tine bateria, face poze super (8MP), 8 gb de memorie internă plus multe altele.