| Elisabeta21 a întrebat:

Ce preferati mai mult, DIGI sau TELEKOM? Vreau niște păreri. Mulțumesc.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Digi,viteza foarte bună, extrem de rar caz de întrerupere, preț mic, consultanță cât de cât ok

| sierra1 a răspuns:

"preferati mai mult, DIGI sau TELEKOM"

la ce capitol?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De 100 ori Telecom.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Digi clar

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Digi.
Dar nu pentru ca am ceva cu Telekom, ca nu am folosit pana acum big grin

| GabiDumitrescu a răspuns:

Digi. Ofera mult mai mult pentru banii tai.

| Holiday a răspuns:

Digi la cablu si internet acasa, Telekom pentru telefonia mobila.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Digi Call Centreul e deschis si noaptea. La un moment dat am sunat pe la 10 seara ca mi se blocase mesageria (am trimis prea multe mesaje). Si au rezolvat pana dimineata parca.

La Digi mai e ok netul. Au optiuni pentru net ok si tarifele sunt relativ ok. La opriuni.

Good to know! Mai pica reteaua cateodata. Vorbesi la telefon si se inchide brusc...

La Telekom nu am stat prea mult. Am avut la un moment dat o cartela. Nu stiu foarte multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DIGI că din ăla am.

| literallythesamebruh a răspuns:

În zona mea Digi este mult mai preferabil. La modul general tot pe Digi aș merge deoarece are garantează internet rapid la preturi mai mult decât decente.

| Catalin77945 a răspuns:

Digi

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu face prostia sa te bagi pe Telekom. Eu am Telekom și îmi pica netul în casa. Am o viteza de tot râsul. Urmează sa ii sun iar sa ma cert cu ei laughing. Stau în București și am net mai slab decât în provincie. În provincie am digi și zbârnâie.

| Valkyrie95 a răspuns:

Digi. Telekom merge prost si mai bine de jumatate din actiunile lor au fost cumparate de Orange anul asta.

| Dgecko a răspuns:

Daca vorbim despre servicii fixe : Digi.
Daca vorbim despre servicii mobile : Aici depinde foarte mult de zona in care locuiesti. Eu fiind din jud Constanta folosesc Vodafone pentru ca au o acoperire mai buna.