| 1mist3r a întrebat:

Ce sa imi cumpar? iphone 3gs sau un LG L5? Cand ma duc sa cumpar aceste telefoane,la ce ma uit? daca nu sunt fake, chinezarii. unde controlez? E bine sa cumpar telefon din zona mea? sau e ok sa cumpar si din alte zone si sa fie trimis prin curier?

2 răspunsuri:
| Ellie0Williams a răspuns:

Eu am Iphone 3gs de un an si jumatate si sunt foarte mutumita de el dar cel mai tare o sa te enerveze camera care este de 3 megapixeli dar cu care se fac poze bune. In schimb LG L5 are tata si povestea acasa ca o colega (care avea acelasi telefon) si la spart cand a cazut pe jos. Telefonul meu a cazut de multe ori si are decat cateva zgarieturi. Eu mi-am luat telefonul de la COSMOTE si nu este fake dar daca vrei sa controlezi trebuie sa stii pozitia butonului de blocare care este in partea dreapta sus. Cred ca este ok sa-ti cumperi telefonul si de la eMAG.

Ma bucur daca ti-am putut fi de ajutor

| andypandy a răspuns:

Vezi ca sunt si alte telefoane pe care le poti cumpara de banii aia, intreaba pe aici http://www.youtube.com/watch?v=LGKaei9PI3A