| Anonim2003000 a întrebat:

Ce telefon credeți că ar fi mai bine sa îmi cumpăr ținând cont că pe lângă Facebook, Instagram etc vreau să mă joc jocuri gen fifa, pubg etc?
Samsung Galaxy Note 9
OnePlus 6
Xiaomi Black Shark
Samsung Galaxy s9 Plus
Asus Rog Phone

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Note 9 sau s9 plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://playtech.ro/2018/galaxy-note-9-explodat-proces-samsung/ : Nu recomand galaxy note 9, este foarte prost cu variabilitatile si accesiunea internetului, iti recomand Samsung Galaxy s9 Plus, este cu totul si cu totul mai bun decat note 9 in toate privintile, de la aspect pana la insusi folosinta lui.

| Alfred0703 a răspuns:

Note 9: bateria te tine toata ziua(cel putin pe mine), cel mai bun display de pe piata, specificatii foarte bune, S Pen, nu are notch.

| DoctorWh0 a răspuns (pentru Alfred0703):

Pacat ca a facut poc unul...

| Alfred0703 a răspuns (pentru DoctorWh0):

"Pacat ca a facut poc unul..." ce sa inteleg din asta? Inteligenta ta ma uimeste.

| DoctorWh0 a răspuns (pentru Alfred0703):

Da... Exprimare greșită. Scuzele mele. Bateria a explodat într-un note 9. Nu zic că ar putea explodat orice note 9, dar cu siguranță e un factor de ținut in minte

| DoctorWh0 a răspuns:

Xiaomi BlacShark e primul pe lista de benchmarkuri. Eu ti-as recomanda BlackShark. E watercooled, are joystick-uri optionale, e o bestie.

| Nevroza a răspuns:

Pentru jocuri ia-ti OnePLus 6 sau chair Razer Phone. Facebook-ul si Insta merge si pe un amarat de Samsung Trend Lite vechi

| Velix a răspuns:

Eu zic să-ți ei ori Samsung Galaxy și s9 plus ori Samsung Galaxy note
Am avut și eu și chiar poți să instalezi multe aplicații pe ele