| Cipri99 a întrebat:

CIne stie ce inseamna perioada de gratie am primit mesaj pe telefon si nu pot suna si din astea ce inseamna din ce cauza am primit mesajul si de ce voi intra in perioada aia si cum scap de ea?
NU imi dati chestii de pe net linkuri explicati-mi voi va rog.

3 răspunsuri:
| RubikSD a răspuns:

Perioada de gratie = perioada in care poti fi sunat dar nu poti sa suni. Trebuie sa reincarci cartela ca sa poti suna din nou.

| Cipri99 explică (pentru RubikSD):

Am inteles dar de ce vine aia adica cum intri in perioada si de ce?

| RubikSD a răspuns (pentru Cipri99):

Pentru ca expira valabilitatea creditului si trebuie' sa reincarci. Asta e un dezavantaj al carteleiwinking