| MonsterElectric a întrebat:

Cu totii stim ca poti sa iei un stick de net de la digi sa-i faci niste setari si ai net nelimitat pe telefon. Acum intrebarea ma pot astia sa-si dea seama ca folosesc netul pe telefon si nu pe laptop cu sticku? Ca luna trecuta am consumat 5200 mb de net pe telefon si nu vreau sa am surprize neplacute

Răspuns Câştigător
| Kevlar11 a răspuns:

Eu am avut un stick de la digi cu trafic maxim de 10Gb si spuneau cai cel mai mare trafic de pe piata dar asta a fost cam acum 2 ani... oricum la 10 Gb e practic nelimitat... nu cred ca poti consuma atata pe telefon. Oricum cred ca poti lua cartela din stick si sa o bagi in telefon, daca ai un dual sim e si mai bine.

1 răspuns: