| mihaicat230 a întrebat:

Cum deschid o replica Nokia n9? nu se aprinde, l-am bagat la incarcat si nimic, l-am conectat la pc prin usb si nimic! ce sa ii fac?

3 răspunsuri:
| Cristina27061999 a răspuns:

Eu am telefon Samsung(nu e replica) incarcatorul s-a stricat iar atunci cand am bgat usb-ul s-a inchis telefon am crezut ca se stricase
dupa am aflat ca s-a stins pentru ca nu mai avea baterie si cand l-am incarcat cu alt incarcator a mers
poate ar merge si la tine
funda?

| noneofyourbuisness a răspuns:

Nu pre ai sanase din vedere ce e o replica.nici la reparatii nu til ia deoarece fiind replica are alte piese ieftine care nu se gasesc pe net ci doar de la dealerii

| mihaicat230 explică (pentru noneofyourbuisness):

Multumesc, dar daca ar fi o (macheta) asta inseamna ca nu se deschide si nici nu s-ar deschide niciodata?