| Lioana a întrebat:

Cum pot reinstala softul pe un telefon Sony Xperia E3?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un service gsm.

| Lioana explică (pentru darrio2007):

Asta o stiam si eu. Service-ul e solutia cand nu mai ai nici o solutie. La un Nokia am putut reinstala singura softul candva. As prefera sa o fac eu si la acest telefon. N-as vrea sa dau bani pentru asta ca nu-mi renteaza.

| Lioana explică (pentru darrio2007):

Nici nu stiu daca se rezolva problema cu reinstalare de soft.
Nu-i mai functioneaza cursorul si nu pot da meniul in jos, iar iconitele care se vad se deschid doar cu dubla atingere, in plus telefonul vibreaza la orice atingere (eu dezactivasem aceasta optiune iar acum nu mai pot). Apoi s-a activat vocea care rosteste intr-o romana stricata titlurile atinse si nu pot scapa de ea.
S-a intamplat asta dupa ce fetita mea a tinut telefonul in mana pe strada. Probabil s-au atins simultan mai multe iconite si acum da erori.