| mola a întrebat:

Cum pot sa fac ca pe telefon sa nu ma mai sune numarul Necunoscut, ce e fals?

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai ce face!

Fiecare apelant, dacă vrea, POATE suna cu număr necunoscut.

Toate cele bune.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută în Setările telefonului, opțiunea de blocare a apelurilor anonime, dai ok și nu mai primești numere private.
Pa, pa.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu poti.Pa,pa

| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Asa iti apare inainte sa te sune cu numar privat apel fals cumva?

| mola explică (pentru Kohl_Simona_1996):

Nu, ma suna in continiu...

| Awake a răspuns:

Il ai in memorie ca (unknow), dai block this numer, si asa faci la toate, asta merge doar la Samsung

| otydeya a răspuns:

Nu prea poti, dati telefonul pe silentios sau incearca, nu stiu sigur daca functioneaza sa deviezi apelul de la numarul respectiv ( gasesti asta la setarile telefonului, sau-l adaugi la lista cu apeluri respinse, din nou, asta functioneaza de obicei la numere normale nu ascuse ...macar incearca... daca esti pe prepay poti sa-ti schimbi cartela, iar daca nu, incearca sa nu mai raspunzi la nr ascuns pentru, cu siguranta indivizii se vor plictisi laughing

| georgiiana199 a răspuns:

Daca se poate ai optiunea aceasta la setari apeluri daca nu apare inseamna ca nu se poate

| Kamy28Full a răspuns:

Pai poti cred ca sa blochezi numarul si eu am avut probleme cu niste oameni care nu-si vedeau de treaba lor si suau cu necunoscut, numai nu le-am raspuns si in cateva saptamani s-au calmat!:* Sper ca te-am ajutathappy