| Alex_Ruski_1971 a întrebat:

Daca sa zicem ca imi iau un telefon in rate de ex un S8, eu pot sa il schimb pe OLX pentru alt telefon de ex Iphone X? Si gen sa platesc ratele pentru S8 dar sa am Iphone X

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Teoretic poti.Nu cred ca merita totusi. Daca acel iphone x are probleme si sa zicem se strica cu totul sau il vinzi o sa ajungi sa platesti un telefon nou in rate (s8) ce nu il poti folosii.eu zic mai asteapta sa strangi bani de iphone x nou sau cumparati iphone 8 daca vrei musai iphone.