| firuca a întrebat:

De ce cand vreau sa trimit un mesaj imiapare "Eroare"? Desi am abonament cu minute nelimitate, SMS nelimitate si net nelimitat. Am verificat la centrul mesageriei si totul e in regula. Si nu pot trimite nici unui numar SMS. Ce safac?

1 răspuns:
| fashiongirl14 a răspuns:

Suna la relatii clienti, eventual, daca nu reusesti nici cu ajutorul lor, reseteaza ti telefonul, cu riscul de a pierde pozele, melodiile si numerele daca nu faci copie de rezerva!