| Cosmin1498 a întrebat:

De ce mi se descărcă bateria peste noapte? Aseară am așteptat sa se încarce până la 100% și după l-am scos de la încărcat, iar dimineață am văzut ca mai am doar 18% baterie. Care poate fi cauza, ținând cont că semnalul rețelei mobile îmi apare ca și cosumator principal al baterie?

Răspuns Câştigător
| TotiPenru12341 a răspuns:

Spune-mi modelul telefonului, mai mult de 90% dintre oamenii din aceasta lume isi lasa telefonul seara la incarcat cand dorm sau ai un virus, luminozitatea trebuie sa fie cea mai mica, aplicatiile din background le opresti.360 Security pentru curatare de virusi, de chestii care nu trebuie sa fie in telefonul tau extinde bateria cu mult si imbunatateste viteza lui. Sper ca ti-am fost de ajutor o zi buna!

2 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Aplicatii in background, datele mobile sau wireless lasat deschis. Apoi a virusul. Apoi bateria.

| hahahahehehe a răspuns:

Obisnuiesti sa opresti aplicatiile din background? Daca da, atunci inseamna ca telefonul tau e virusat sau bateria e prea slaba.