| Andrei200202 a întrebat:

Deci au astia de la digi un net pe cartela de te doare capul. Nu pot sa ma joc naibii un meci de pubg.
Dacă am abonament la digi pot sa renunț la el si sa ma portez cumva pe altă retea cum ar fi Orange?
Adică stau in oras și am un semnal prost rău, la școală la fel. Până și la țară când ma duc îmi merge mult mai bine.
Deci întrebarea mea este, pot să mut numărul pe altă retea? Dacă da, cum?
Dau funda desigur.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Puteți să vă mutați în orice rețea, dacă nu faceți abonamentul corect, același lucru îl veți păți, căci în funcție de valoarea abonamentului, așa trafic de date aveți! Înainte de orice, mergeți la Digi, explicați pentru ce vă internet și măriți valoarea de trafic de date.