| AlxGoliatH a întrebat:

Dintre LG optimus sol si LG l5 care este mai bun? Astept opinii, si vreau ca utilizatorii unui telefon dintre aceste 2 sa imi spuna cum se comporta.Nu ma intereseaza camera foarte mult, ma intereseaza ca telefonul sa nu aiba lag si sa ruleze bine jocurie.Nu vreau sa recomandati alte telefoane! Cel mai bun raspuns primeste FUNDA

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC LG Optimus Sol, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......6_1981.php

Toate cele bune.