| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Este adevărat faptul că pe o Cartela ORANGE nu poți sa faci cost suplimentar că pe Abonamentul ORANGE?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu ai cum sa faci... ai terminat creditu de pe ea, aia e nu mai poti folosi

| darrio2007 a răspuns:

Normal. S-a terminat creditul, gata. Trebuie sa reincarci.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca este incarcata cu credit, atunci o poti folosi doar pana se termina creditul. Daca este incarcata cu obtiuni, atunci cat privesc acestea: 15 sau 30 de zile in functie de valoarea optiunii.

| CIaudiu a răspuns:

Pe nicio cartela sim nu poti face cost suplimentar daca aceasta este incarcata prepay (adica nu e la abonament).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aia se numeste Cartela Pre-Pay.