| Tarabostes a întrebat:

Este normal sa mi se incinga telefonul dupa ce stau mai mult pe net sau ma joc? I se poate intampla ceva telefonului meu?

Răspuns Câştigător
| XoXoAlee a răspuns:

Daca stai foarte mult se incalzeste. asa mi se intampla si mie. Nu e ceva foarte grav daca se intampla de cateva ori, dar daca se incalzeste foarte tare zilnic se poate strica. sa ai grija cu el

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Depinde cat te joci. Poate e extenuat thinking da-i un restart cand mai are baterie putina si apoi pune-l la incarcat.

| Tarabostes explică (pentru anonim_4396):

Cum sa ii dau restart? Sa il inchid si sa il deschid?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tarabostes):

Da.

| coztel5437 a răspuns:

Ce telefon ai? mie mi se pare normal sa se incalzeasca, dar nu sa faci gratar pe el...happy eu am s3

| adilan a răspuns:

Nu prea e in regula si mie imi facea la fel :-[,chatterbox:-[si i-am dat restart

| Anja_Alexa_1974 a răspuns:

Nu-i normal.Mai bine dul la service