| Augus770 a întrebat:

Exista o aplicatie Android care sa blocheze de tot ecranul? Ma refer aici si la ascunderea notificarilor (mailuri, whatsapp uri, apeluri, sms uri etc). Sa am acces la eventualele notificari abia după ce bag parola.

4 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Samsung Android 8 (cel putin) are "secure folder" care e practic un alt Android, cu aplicatiile lui si cu notificari care nu apar deloc, decat ca trebuie sa intrii in secure folder ca sa vezi, si care are o parola separata care nu e pin si care este un icon pe care poti sa il ascunzi

practic, daca si dezactivezi notificarile aplicatiilor din secure folder si ascunzi iconul intre alte 1000 de icoane si le bagi intr-un grup, atunci:

poti sa vorbesti cu amanta in secure folder, si sa ii dai nevestei pin-ul de la telefon si tot nu o sa gaseasca nimicwinking

| Ivanescucristina a răspuns:

Poti sa faci asta si din telefon fara aplicati, intri la blocare ecran-notifivari-ascundere continut

| Augus770 explică (pentru Ivanescucristina):

Merci mult pentru raspuns dar daca aleg varianta asta cred că nu mai văd deloc notificarile și nu asta vreau.

| Augus770 explică:

Telefonul este s7 edge.
Merci mult celor care mi au răspuns dar m ar ajuta mai mult o aplicație decat să setez telefonul