| anonim_4396 a întrebat:

Galaxy s4 sau iphone 5?

12 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Eu as alege S4 happy Nu degeaba Samsung au ajuns nr1 mondial

| Morphines a răspuns:

Iphone 5, fiecare cu ce-i place... Dar de ce vrei sa arunci cu banii, cand poti lua ceva asemanator, dar mai ieftin?! happy

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Iphone-ul este o prostie. Eu îţi recomand un Samsung Galaxy S IV. Are mai multe aplicaţii şi un design mai plăcut.
Pa-pa.

| LuMix a răspuns:

Galaxy s4 asta-i mai bun

| Deyu_Andru_1998 a răspuns:

Nu ştiu. Eu zic să te gîndeşti...alege ceea ce crezi tu că îţi place mai mult.

| Fatanumarul1 a răspuns:

Galaxy. smug

| Wøodenpints a răspuns:

Niciunul. Ambele mi se par niște prostii.

| dragos9234 a răspuns:

ESte un sacrilegiu sa le compari(Din pct de vedere hardware)
S4 este superior la toate capitolele mai putin finisaj exterior.

| d3javw a răspuns:

S4 e mai bun dar e foarte mare si e din plastic iphone5 are un design incredibil si carcasa din aluminiu deci arata grozav e mai de fitelaughing dar s4 e mai,, smart``

| FadeToMetallica a răspuns:

Nokia 3310-indestructibil si mult mai ieftin.

| Gabilicu a răspuns:

Galaxy S4, este mai ieftin decat Iphon-ul 5 si mult mai eficient.

| Andrei1099 a răspuns:

Galaxy S4 e mai bun dpdv tehnic ca iphone 5, dar iphone e de fite laughing fiecare cu ce ii place.