| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

Galaxy s7 edge sau a5 2017? Care ar fi mai bun?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S7 Edge pentru că este mai performant.

| OnePiece a răspuns:

S7 edge.

| Tiger7777 a răspuns:

S7 edge e mai bun, insa a5 2017 bate cam tot pe acolo plus ca e mai ieftin. Daca ai un buget mai mare cumparati s7 edge, daca nu ai chiar asa de multi bani iti recomand a5 2017 big grin

| OnePiece a răspuns (pentru Tiger7777):

Exista Huawei P9 si LeEco LePro 3 care sterg pe jos cu A5-ul ala. Si cred ca si Zenfone 3 care e mai ieftin

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy S7 Edge. Mi se pare mai bun! Bafta

| Anonim2796 a răspuns:

Am 3 prieteni care au s7 edge si toti 3 l.au spart.
Iar 2 colege cu a5 sunt ok...nu au patit nimic telefoanele lor chiar daca una da cu el de pereti
Eu sincer iti recomand s6 edge. Are camera de 16 megapixeli (adica mai mult decat s7 edge) si te tine...eu l.am incarcat cu mai mult de 20 de aplicatii... 1000 de poze si 457 de melodii si nu se blocheaza deloc. Deci parerea mea e sa optezi pentru un s6 edge. Sau daca chiar vrei intre s7 edge si a5, alege a5-ul

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel323 a răspuns:

Parerea mea, mai bine alege s7-le, dar, aici e doar parerea mea personala, nu-ti lua edge, ia s7 normal, astfel, bateria te tine mai mult fiindca nu este acea functie always on si e mai usor de intretinut, adica ecranul acela curbat se poate zgaria chiar si de cheile din buzunar sau daca il pui cu fata in jos pe o masa... sper ca te-am ajutat