| baiii a întrebat:

Heei! De curând a aparut Samsung Galaxy s5. Eu am un s4 si ma intrebam daca pot da la schimb telefonul meu si cateva sute de lei pentru un s5 la un magazin Vodafone. Credeti ca se poate?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aveau un sistem de genul cei de la Vodafone, dar mai mult de 5% reducere nu obtii pentru ca ei nu evalueaza telefoanele al pretul pietii

| LTAA a răspuns:

Mai bine îl vinzi și comanzi la eMag.

| hp8510p a răspuns:

Nu se poate si daca ai s4 nu se merita sa ti-l schimbi cu s5.Si mai ai de asteptat vreo 2 luni pana ajunge telefonul si la noi in Romania

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Sigur nu se poate.

Răspuns utilizator avertizat
| Kamikaze0150 a răspuns:

Daca ai factura de la telefon, putin probabil, dar daca nu o ai 100% nu...

| baiii explică:

Tin sa mentionez ca am toate actele la el si este inca in garantie.