| hellen18 a întrebat:

Hei.
Am un iPhone 6 și-mi face figuri în sensul ca la un moment dat nu mai merge ecranul în unele parti. Când îl blochez și îl aprind din nou ii trece dar a început deja sa facă asta cam des și nu-l mai suport. Ar trebui schimbat screenul? Sau pot face ceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am avut și eu problema asta cu un Samsung. Du-l la service și spune-le care e problema

| xzDarius777Andreix a răspuns:

Am avut si eu problema aceasta cu iphone 5, telefoanele acestea sunt sensibile si nu trebuie atinse prea dur. Unele parti din telefon nu merg practic sunt pete negre. Sper ca la asta te referi.

| hellen18 explică (pentru xzDarius777Andreix):

Nu sunt pete negre, doar ca nu mi mai merge ecranul intr o zona, cand il blochez si il deschid merge, pana cand face aceeasi faza.