| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hei. As vrea niste pareri.
As vrea sa imi cumpar un telefon, ce sa aleg dintre Samsung galaxy s4 si Samsung galaxy A5?
A5 este mai nou.Dar ceea ce nu imi place la el, este ca NU are led de notificare.Si eu sunt obisnuita cu acel led. De 2 ani am un telefon care are led. Si m-am obisnuit pt ca, stau foarte mult pe whatsapp, si primesc notificari. Daca imi iau A5.Nu o sa mai am led. ceea ce este foarte deranjat pt mine. Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În primul rând diferența între ele nu e așa mare dar eu îți recomand A5. Crede-mă că, chiar merită să faci acest sacrificiu!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ww8xj8.php

Toate cele bune!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-ce-funda/