| andreeamee a întrebat:

Hei! Cei care aveti LG optimus l7 ...sunteti multumiti? Adica va merg cat de cat ok jocurile pe el? As vrea sa il cumpar insa am auzit cum ca ar avea des lag-uri.Imi puteti spune cum este acest telefon?

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Pai ar cam fi normal sa aiba lag, pentru ca un 1Ghz Single Core nu se misca prea fluent pe un v4 ICS.
Dar daca vrei un ecran mare si atat, sa arate bine si sa fie ieftin, da...acela este! il gasesti de la 800ron! eu personal as prefera L9-ul, care este mai nou si normal, are ecranul mai mare. dar costa 1150ron.

| aaandreeasss a răspuns:

Intra pe emobil.com si o sa afli mai multe despre el. eu zic cai fain si bun