| Georgiana_Prodan_1991 a întrebat:

As fi chiar recunoscatoare daca m.ati ajuta! Mi.am luat un s3 mini acum o saptamana si mi.am instalat Google+ si din greseala nu stiu cum am facut de am instalat si o aplicatie "PICASA". si nu mai pot sterge nicio fotografie din telefon. Va rog sa imi spuneti cum pot sterge aplicatia sau... nu stiu.Heelp mee!

5 răspunsuri:
| Skipper09 a răspuns:

Pai ai telefonul.Te duci in meniu apesi pe butonul ala din stanga tii apasat pe PICASA si dupa sus o pui in delete.

| Tnc_Petrik_1998 a răspuns:

Intri la setari dupa gestionare aplicatii. si iti apare acolo aplicatia. supa ti apasat pe es si o stergi happy

| CryaCristina a răspuns:

O dezinstalezi sau dai resetare telefonului

| Georgiana_Prodan_1991 explică:

Mpai faza e ca nu am aplicatia picasa in sine, pentru ca e instalsta prin google + si.mie nu imi apare in meniu...

| Georgiana_Prodan_1991 explică:

Nu o pot sterge.nu.mi apare lw aplicatii