| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau sa imi iau un telefon nou si sunt indecisa. Cel mai mult ma atrage S4 dar am auzit ca se sparge imediat si dupa ceva timp incepe sa faca figuri, sa se blocheze etc. Astfel ca nu stiu ce telefon performant sa-mi iau ca sa ma incante. Iphone-ul sau Blackberry nu prea ma atrag. Ce telefon ma sfatuiti sa-mi iau ca sa fie satisfacator din toate punctele de vedere? Multumesc!

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ce buget disponibil? Daca vrei, iti recomand HTC One (M7).

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Si eu am auzit la fel de S4. dar dupa ce a aparut varianta imbuntatita (adica s5) aceste defecte au disparut.

Uite-l aici la un pret bun: http://bit.ly/1pxMInI

| euAnonim100 a răspuns:

Buna!
E posibil sa se sparga, dar depinde de suprafata pe care cade si sa nu fie contrafacut, pentru ca atunci, lucrurile stau altfel! Recomand sa il cumperi de la un magazin/site de specialitate sau de incredere!

Poti intra aici si iti recomand cele mai rezistente si recente telefoane ale momentului: http://redskyromania.weebly.com/

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| laurasorina98 a răspuns:

Eu am avut un galaxy S4 timp de un an si a mers perfect, nu a avut nicio problema. Ai grija doar sa ai un wireless bun, pentru ca altfel nu o sa se conecteze. Il recomand cu placere. Dar ia-l nou ca sa ai si garantie. Iar daca il iei la mana a doua, verifica-l bine din toate punctele de vedere. Succes!