| IuliaCx a întrebat:

Vreau sa-mi iau un nou telefon. Mi s-a S III-ul si sunt obisnuita cu telefoane cu Android totusi ma-si indrepta si spre un Blackberry Curve. iPhone-urile se strica repede nu? Totusi, ce imi recomandati? Galaxy Wave / Blackberry Curve / Samsung Y Pro - sau ceva de genul -. Orice idei sunt bine venite. Multumesccc; 3.

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Nu te indrepta spre blackberry.Sunt super rezistente, recunosc.Dar nu prea au aplicatii, se blocheaza des.Eu am un bb curve 8520 de 3 ani si a caazut de la etajul 3, in apa si nu a patit nimic.Dar nu prea merge nimic.Nu sunt multe aplicatii, jocuri pentru el.Iti recomand un Samsung Y Pro.Depinde de tine, daca esti la fel ca mine si nu preferi tehnica, instagram etc., e perfect bb, daca nu, Samsung.big grin Si iphone-urile sunr rezistente, si S II la fel.S 2-ul lui sor-mea a rezistat la cazaturi si merge de 1 an ca nou.Succes!

| IuliaCx explică (pentru Andreeac33):

Multumesc mult sweety :*.

2 răspunsuri:
| DeadlyRose a răspuns:

Eu iti spun ce stiu. iphone`urile nu se strica repede. sunt cele mai bune... iti recomand iphone sau Samsung galaxy s 4