| Amb a întrebat:

Hey,TPU! As dori sa-mi cumpar un smartphone cum ar fi Samsung Galaxy S3 sau iPhone 4S, va rog sa imi ziceti care e mai bun.Argumentati.Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| EnglandGB a răspuns:

Eu am ip 4s am avut si 3gs iti recomand iphone si gama Apple sunt f bune! Dar s3 e mai bun ca 4s.

| Amb explică (pentru EnglandGB):

Cat a costat iPhone-ul?

| EnglandGB a răspuns (pentru Amb):

Eu l-am luat cu 20mil. nou la gsm e 30... si al meu are garantie.codat Orange ro

8 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Iphone 4s

| MYK3 a răspuns:

Un iPhone 4s ar fi mult mai performant si mai de calitate avand in vedere conditile pe care vrei sa le indeplineasca telefonul si sa iti argumentez:
1. Arata mai bine estetic
2. Este mai fluid adica mai rapid
3. Este mai usor de utilizat
4. Are camera mai performanta
5. Are o grafica mult superioara orcari alt smartphone
As putea sa mai continui dar ma opresc aici.

| Kr5 a răspuns:

Voi v-ati cumpara iphone doar de fita sa vada lumea telefonul S3 e mult mai bun poftim o comparatie http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=4212

| reky a răspuns:

Da,as recomanda 4S, dar tu ai intrebat care e mai bun, iar raspunsul meu este ca SAMSUNG GALAXY S3 e mai bun.

| Funky_6783 a răspuns:

Samsung Galaxy note 2 e cu aproximativ 100-150 de lei mai scump decat un S3, si are acel S-Pen foarte impresionant, nu detin telefonul, dar m-am jucat putin cu el la un prieten, e incredibil.happy

| Amb explică (pentru Funky_6783):

Nu imi place Samsung Galaxy Note2 dar totusi mersi:*