| KiraVonHell a întrebat:

Hey TPU...
Aş vrea să-mi schimb telefonul cu un HTC,dar nu ştiu ce HTC...
Aş vrea să fie bun pentru jocuri,mess şi Facebook,ecranul nici prea mare nici prea mic,să fie subţire,camera destul de bună şi un preţ acceptabil, ce îmi recomandaţi?

11 răspunsuri:
| Anduu123 a răspuns:

Eu iti recomand HTC Wildfire S ( telefonul meu) cu Android ( bineinteles) pe care are o gramada de aplicatii (inclusiv mess si facebook) eu l-am luat cu 250 lei dintr-un magazin Orange, dar aveam si cateva puncte. Ce zici? Sper ca te-am ajutathappy

| nistor12 a răspuns:

Cel mai bune este HTC Desire S -SIGILAT
Comanda l si cumpara-l nu e nici prea scump nici prea ieftin

Funda; XXX

| CkEuforia a răspuns:

Eu am Htc Chacha. si este super fain. Ai android market de unde iti poti lua toate aplicatiile care le vrei (jocuri, mess etc), tasta speciala pentru facebook, fb chat si multe altele. Camera e super buna, fotografiaza ca unul de 8 Megapixeli happy

| KiraVonHell explică (pentru CkEuforia):

Am văzut ca Chacha există şi cu tastatură Qwerty şi cu touchscreen, care e mai bun?

| CkEuforia a răspuns (pentru KiraVonHell):

Eu il am cu tastatura qwerty dar are si touchscreenwinking. Ecranul e super. dupa un an si ceva inca merge ca in prima zi. Si se cate ori l-am scapat pe jos e ca nou

| KiraVonHell explică (pentru CkEuforia):

Dar dacă are tastatură Qwerty are ecranul mai mic deci nu prea e bun pentru jocuri, nu?

| CkEuforia a răspuns (pentru KiraVonHell):

Ba da e bun pentru jocuriwinking am jucat toate jocurile posibile laughing si merge la toate

| Deliazxcvbnm a răspuns:

BaiatulVesel, eu sunt interesata de telefon, da`mi te rog id tau

| BaiatuVesel a răspuns (pentru Deliazxcvbnm):

B_plesa, te astept.

| BaiatuVesel a răspuns:

Am eu un telefon daca esti interesat.
Vand Htc Wildfire full box + suport parbriz + incarcator masina + card 16gb + husa + tipla pe ecran. 5 mil pret fix

| Tudorie_Dragos_1994 a răspuns:

Eu ti-as recomanda HTC explorer are o prietena si e foarte bun merge bine are multe aplicati preinstalate are facebook mess preintralat si nu este prea mare este micut si face poze foarte bine are camera de 3.5mp si are adnroid 2.3 si procesor de 800mgh