| GabrielaS13 a întrebat:

De o bucata de timp, cand pun IPhone-ul la incarcat, imi apare un mesaj de genu:,, Acest dispozitiv nu este compatibil". De ce oare?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ai schimbat cumva incarcatorul telefonului? Ar putea sa iti zica asa daca ai schimbat incarcatorul.

| GabrielaS13 explică (pentru RareşTPUro):

Da...l-am schimbat fiindca asa imi facea si celalat.

| RareşTPUro a răspuns (pentru GabrielaS13):

Ar trebui totusi sa te duci la un service cu incarcatorul sa le arati lor cum iti face, si sa iti zica ce are. [daca e si esti de acord sa platesti ca sa ti-l rezolve]. Noi pe TPU nu putem sa il rezolvam. Deci faci cum crezi tu.