| IceKitty18 a întrebat:

eu am un Samsung Note 3, se merita sa imi iau un iphone 6 sau sa raman la note 3? Ma intereseaza care e mao bun...ca buget am sa imi oau alt telefon

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Rămâi cu Samsung Galaxy Note 3 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de tine ce telefon preferi si pentru ce vrei sa-l folosesti. Iphone (presupun ca esti fata) face poze mai bune decat Samsung dar au incarcatoarele foarte proaste si se descarca mai repede bateria.

| IceKitty18 explică:

Sunt mai mult cu internetul si pozele...nu ma joc ...foarte rar hay day laughing)

| Stephan142 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Eu as pastra note-ul.Sau l-as schimba tot cu un Samsung.Singurul lucru mai bun la iphone 6 decat la note3 este camera foto...si asta pentru ca iphone-ul e mai nou.Mie nu-mi place iphone 6...singurul inphone care imi place e 5s-ul. Daca vrei sa iti schimbi telefonul si ai un buget marisor ti-as recomanda s6 sau s6 edge(edge+)(desi am auzit ca s6 edge are multe bug-uri...nu sunt sigur)sau note4 si note 5.Depide si pentru ce vrei sa il cumperi... daca te joci mult si vrei performante ramai la Samsung. Daca vrei sa faci poze si sa stai pe facebook si internet alege iphone-ul...cu toate ca si Samsung are camere foto foarte bune.Eu nu as da un Samsung pe un iphonehappy. Ps.sa ne spui ce alegere ai facutlaughing)

| SaTaNa2005 a răspuns:

Eu iti zic ceva. Daca vrei sa iti bagi jocuri pe telefon ramai la Samsung, Daca vrei doar sa vorbesti la telefon ia IPhone. Sper ca te-am ajutat.