| Anonimadela9 a întrebat:

Ma aflu in posesia unui iphone 4s si de curand i-am dat update pentru IOS 7. Insa, ieri, in timp ce stateam pe safari, netul meu s-a deconectat si nu am mai putut detecta wifi chiar daca ma aflam langa rotter. Ma gandeam ca poate este o eroare si i-am dat restart. Dar dupa ce s-a deschis, am intrat la setari iar optiunea de wifi nu mai era disponibila. Am cautat pe internet si am gasit ca o varianta ar fi sa-i dau 'Reset Network Settings' insa nu a mers. Nu stiu ce sa mai fac si am nevoie urgenta de wifi pe mobil...ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Intreaba un specialist

| Anonimadela9 explică (pentru Hexiled):

Ma gandeam ca poate exista alta cale...dar nu cred...multumesc de sfat!:*