| AndreeaRaluca18 a întrebat:

Hi TPU! As vrea sa imi cumpar un telefon de preferat sa fie android, dual sim si cu camera de 8 mp, eu m-am gandit la 3 modele : PhonePad Duo G530, PhonePad Duo S500 sau LG Optimus L7 II P715. Pe care mi-l recomandati? Sau daca stiti alt model mai bun in jur de 250 euro... spuneti-mi va rog eu una nu ma pot decide.

7 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Iti recomand Lg optimus l9 e foarte bun si foarte frumos
http://bit.ly/1aXpC6P

| ginoxxx a răspuns:

A fost in oferta eMAG Allview v1 viper la 900 de lei. poate cu black friday il mai prinzi ori la ei ori la Allview pe site.

| DaCruzZ a răspuns:

Decat sa iti iei Samsung mai bine dai 250 euro pe un iphone 4s...credema ca stiu ce vorbesc...eu am Samsung galaxy Note 2 si e intr-adevar e bun dar androidul e un sistem de operare foarte prost

| ginoxxx a răspuns (pentru DaCruzZ):

Du-te tareeee! bine ca e ios cel mai jmecher laughing sa nu mai vorbim de "frumusetea" iphoneului. plus ca andreea vrea DUALSIM.

| DaCruzZ a răspuns (pentru ginoxxx):

Ginoxxx ios-ul depaseste cu mult androidul+ ca designul iphoneurilor e original...dar cel de la Samsung e copiat de la iphone si drept dovada cauta pe net sa vezi ca Apple a castigat procesul cu Samsung pentru drepturile de autor aceasta platindule celor de la Apple milioane de dolari happy

| ginoxxx a răspuns (pentru DaCruzZ):

Asta a fost singurul lucru copiat de la Apple, dar nu-mi poti spune tu ca iphone arata mai bine decat Samsung sau Sony sau LG sau chiar decat Alcatel otc idol x care e la jumate de pret? ma sperie imensitatea aia de ecran in primul rand, poate sa fie el su dubluretina tot praf e.
cu ce depaseste ios androidul? hai ca m-ai facut curios...la pret-da, la aplicatii platite-da. altceva? si nu mai o incerca tu cu mine ca nu ma convingi de maru stricat ca ar fi mai bun niciodata. plus ca domnisoara cerea clar DUALSIM. deci esti pe langa.
si inca ceva. cand o sa scoata Apple un iphone macar apropiat de Sony xperia z1 sa ma anunti si pe mine. ca sa fac credit de vreo 15000 de euro sa-l cumpar laughing

| ginoxxx a răspuns (pentru DaCruzZ):

Si inca ceva. daca au copiat ceva si l-au inbunatatit nu inseamna ca originalul tot mai bun e...intelegi ca lumea evolueaza, nu? sau si tu esti prins in trecut ca cei de la Apple?