| AlxGoliatH a întrebat:

Hristos a Inviat!
Ce telefon sa aleg dintre:Lg l5, Sony xperia e, daca vreau in primul rand un smartphone pentru jocuri? Dau FUNDA cine ma ajuta si as vrea sa imi spunetisi de ce a-ti ales telefonul x si nu y

2 răspunsuri:
| AlinaWat a răspuns:

Adevarat a inviathappy.
Eu as spune sa alegi LG l5 pentru ca arata si mai bine si dupa parerea mea este mai performant thinking, Xperia nu este asa de bun, are o prietena si merge in reluare uneori, cat despre jocuri LG l5 are android deci poti sa te joki ce jocuri vrei.

| iusy98 a răspuns (pentru AlinaWat):

Daca ai sti ceva despre smartphoane ai sti ca xperia E are procesorul mai mare decat l5 si suporta si jealy bean pe cand l5 merge doar pana la ice-cream.