| lorena1gianinak a întrebat:

Îmi explica și mie cineva de ce atunci când îmi scap telefonul pe jos se închide și se repornește automat laughing)? Menționez ca am Huawei p 20 lite

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Al dreaku', cum isi permite, mai bine se spargea decat restarta big grin

| CezaraEM a răspuns:

Ai grija cu telefonul ala, ca praf se face si dupa iti cumperi altul. Mergi cu el la un service sau de unde l-ai cumparat daca mai e in garantie si l-ai busit laughing fi mai atenta data viitoare!

| Flar3 a răspuns:

E ceva bug. Iti recomand sa NU il mai scapi!