| Bianca1203 a întrebat:

Îmi pâlpâie telefonul, cred că îi trebuie schimbat display-ul nu? Da semne că o să se închidă.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim. pune l la incarcat

| anonimg a răspuns:

De la display face așa, și trebuie schimbat. Pentru că nu are bec de lanterna ca să pâlpâie când i se descarcă bateria.
Când se descarcă bateria se închide de tot și gata; dar nu pâlpâie.

| Bianca1203 explică (pentru anonimg):

Când m-am referit că da semne că se închide m-am referit strict la faptul că pâlpâie până într-o zi se va închide de tot...

| Bianca1203 explică (pentru anonimg):

Ok,îl voi schimba.multumesc pentru răspund?

| anonimg a răspuns:

Trebuie să îl schimbi mai înainte ca să se strice de tot, pentru ca să mai poți salva ceva de pe el: contacte, poze, video.

| Bianca1203 explică (pentru anonimg):

Ok,mulțumesc!

| Groundbreaking4837 a răspuns:

Daca nu se inchide pana maine totusi vezi la un service dar cel mai probabil display-ul se cam duce