| Anuzzyka2000 a întrebat:

Imi puteti spune cateva dezavantaje pe care le are Samsung galaxy xcover

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Comparativ cu ce?

La cazul general : ecran/display destul de mic ( am văzut alte telefoane cu display mai mare ), memorie internă PUŢINĂ/mică ( 150 MB stocare, 512 MB RAM - am văzut şi cu 8 Gb stocare, 1 Gb RAM ), cameră primară slăbuţă, nu are cameră secundară, Android OS, v2.3 ( este şi 4 ), procesor de 800 MHz ( este şi mai puternic ), etc.

Depinde cu ce alt tip de telefon vrei să-l compari...

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/......range.html

| Anuzzyka2000 explică (pentru bursuc001):

Pe mine nu prea ma intereseaza chestiile astea, adica 150 mb e destul de bun ca eu am unul cu 30 mb, am vrut sa vad daca e ceva mai grav, eu vreau sa aiba android si sa fie rezistent ca l-am scapat de multe ori in apa pe al meu si pe jos nu mai zic, cred ca are peste 100 de trante din care 10 destul de grave, oricum mersi mult, o sa mai astept cateva raspunsuri, si daca nu ma ajuta cu nimic primesti tu funda

| bursuc001 a răspuns (pentru Anuzzyka2000):

Cu plăcere!