| AlexBoy88 a întrebat:

In seara asta ma duc sa imi cumpar un Samsung Galaxy S3 Mini.
Ce paree aveti despre telefon, din cate am auzit eu e bunicel.
Dau

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Buna! Intr-adevar, Samsung galaxy s 3 mini, este foarte bun.Prietena mea are Samsung galaxy s 3 si eu Samsung galaxy s 3 mini, iar asemanarile dintre ele sunt foarte mute. Poti sa faci poze clare, merge repede, aplicatiile ruleaza usor si muzica se aude foarte bine. Funda?

1 răspuns:
| alas a răspuns:

E bun dar are parola la mesaje daca este sa aiba contacteaza-ma la pro.andrei sa-ti zic parola