| Fast92 a întrebat:

Iphone 4 sau galaxy s2?

9 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

IPhone 4.
De ce?
Se descurca mult mai bine la capitolul apps happy
Si pentru ca sunt fan Apple.

| Puffulets a răspuns:

Iphone 4 Normallove struck

| ziggs a răspuns:

Am votat Galaxy S II, dar am o problema si cu el. Bateria tine indecent de putin. Nu stiu daca ajungi la 24h cu ea indiferent ce-i faci. In rest, le-am butonat pe amandoua (iPhone 4 sporadic, S II riguros). Tot Samsung as alege. daca vrei sa faci o investitie, ia-ti iphone4. e putin mai exclusivist, ce-i drept, avand in vedere fazele alea gen bluetooth DOAR intre iphone–uri si aia cu pierdutul/furatul de iphone->sunat la nu stiu ce numar->deconectat iphoneul din functiune instantaneu. ma rog... sper ca te-am ajutatwinking!

| Sheilla a răspuns:

Galaxy s2

| DustyMan a răspuns:

Eu nu stiu la ce va ganditi cand spuneti Iphone 4. Samsung galaxy s2 e mult mai bun. Ia puneti-va si aruncatile pe amandoua pe ciment si vedeti ca Iphone-ul e dus si galaxy s2-u nu are nimic. Chiar daca la s2 bateria tine putin tot e mai bun

| larissuka a răspuns:

Iphone 4winking laughing)

| Hevnoraak a răspuns:

S2.

| xdogcatalin a răspuns:

Galaxy s2... pentru ca nu sunt fan Apple si conform tuturor specificatiilor tehnice e mai bunwinking

| paulpaul25 a răspuns:

S2, are un procesor dual core, are ecran mai mare, plus de aia ruleaza orice versiune de android existenta, e rezistent la socuri, arata mai bine ( zic eu ), gusturile nu se discuta! Plus de asta Iphone 4 e dependent de itunes si e mai sensibil. Daca il iei doar pentru imagine, doar pentru a fi si tu unul dintre utilizatorii de Iphone 4, nu stiu ce sa zic, depinde de nevoile fiecaruia!