| anca2002 a întrebat:

Iphone 4 sau Samsung Galaxy S4?
Si de ce?

7 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Nu o sa incep sa iti insir specificatiile ..astea sunt si pe net.
Iphone 4 este mai mult concurentul lui Galaxy S3. La mana a doua se gaseste Iphone 4 cu 500 lei, dar Galaxy S4 sa arate si bine nu am vazut sub 800.
Eu as alege Galaxy. Sunt obisnuita cu android, o fi mai de fite iphone, dar la masura lui Galaxy S4, macar un Iphone 5 sau 5S.

| SkyPilot a răspuns:

As merge pe linia Samsung, exista mai multe aplicatii interesante si sunt de regula mai ieftine decat pentru iPhone.
In plus, eu sunt programator si imi e mai usor sa dezvolt pentru Samsung.

| RobertMoon a răspuns:

S4 normal, ținând cont ca iphone 4 e de talia unui S2 ca specificatii si e un telefon lansat prin 2010 are ecran mic 3.5, iar S4 e de 5'' si specificatii net superioare. Acum depinde si de cați bani ai.

| Andrey12 a răspuns:

S4. Am si eu si e super tare. Ai o gramada de aplicatii preinstalate misto.

| OnuOnulică a răspuns:

Îţi recomand S4 din simplul motiv că e mai performant.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......93_169.php

Toate cele bune.