| Brilliantik a întrebat:

Iphonul este un telefon bun? de exemplu iphone 5... Merita sa dau asa suma pe telefonul dat? Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Evident că e bun. Doar că mi se pare puțin prea mic. Acum, majoritatea telefoanelor au o mărime destul de mare, iPhone5 e prea mic. iPhone 6 e perfect ca mărime, dar evident și prețul e mare.
Dacă e să vorbim de calitate da, e foarte bun și merită.
Dacă ar fi să aleg între iphone5 și LG G2 aș alege a doua variantă. Cred că prețurile sunt cam aceleași, nu știu sigur și n-am chef să mă uit acum.
Al meu e Allview V1 Viper i. Merge perfect, iar raportul calitate-preț e foarte bun. Samsung-urile după părerea mea sunt extrem de slabe. S3-ul e puțin mai reușit, însă celelalte nu sunt prea bune. Eu zic să alegi între :
iPhone 5
LG G2
Allview V1 Viper
Allview V1 Viper i
Toate își merită prețul, tu decizi de ce ai nevoie și ce-ți place.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

E cel mai tare si misto telefon, merita sa papi un an intreg numai macaroane in fiecare luna pentru a ava asa smecherie de telefon

| Hitback a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Sunt de acord cu tine

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu-i lua in seama pe restul utilizatorilor care au raspuns sunt invidiosiiii

| Lawliet14 a răspuns:

E smecher, merita sa vezi si tu cum este sa ai un Iphone. Eu nu am avut unul pentru ca nu pun mare pret pe telefon cat timp pot sa fac o poza iar internetul il accesez mai rar dar am incercat la altii. Daca esti "cell phone freak", merita. Personal nu as arunca cu banii pe un mobil, cred ca un buget maxim ar fi de 600 hai poate 700 lei pentru mine, dar Iphone-ul e ceva special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer iti iei mai bine un alt telefon si iti mai raman si bani in plus..Multa bafta!

| Țoglă a răspuns:

Deloc.Mai bine îți iei un telefon Allview de 2 ori mai bun. Iphone-ul imediat se strică și trebuie să dai jumate din suma plătită de el să-l repari.

| Pacala a răspuns:

Eu nu pricep de ce ai pus întrebarea asta în categoria „Dragoste și sex". Faci dragoste contra iPhone-uri? Știu că e o modă printre fete să presteze cu cei care le oferă astfel de cadouri, de aia întreb.
Pe de altă parte, decât să arunci bani pe iPhone-uri, mai bine ia-ți niște telefoane bune. Vezi Sony Xperia Z1 Compact sau Nokia Lumia 925 (sau 1020), de exemplu. Nu Allview, alea sunt niște mizerii.

| AlexaDramaQueen a răspuns:

Nu. Mai bine iți iei un Samsung Galaxy. iPhone-ul se strică repede și în câteva zile te vezi cu el la reparat. Chiar dacă se face atâta publcitate pentru Apple, nu e cine știe ce. Sper că te-am ajutat. FUNDA?