| TheBoyTheCool24 a întrebat:

La romtelecom la un abonament trebuie neaparat sa iei si telefon fix?

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

De obicei sunt instalate gratuit si ai ceva minute in telefonie fixa/gratuita in retea in rest contra cost.Ei il ofera in pachet sa para mai multe servicii dar nu e neaparat sa-l si accepti.

| 1Q a răspuns:

Nu nu trebuie

| TheBoyTheCool24 explică (pentru 1Q):

La un abonament de internet vreau sa ma refer

| Alexboss119 a răspuns (pentru TheBoyTheCool24):

Da trebuie, deoarece tocmai de cateva zile am bagat si eu netu si mi-a cerut sa bag cu telefon fix ca altfel nu poate sa bage doar internetul. SI EU AM VRUT FARA DAR ASTA E!

| 1Q a răspuns (pentru TheBoyTheCool24):

Aaa daca pentru internet da trebuie si telefon fiindca altfel nu poate sa iti puna internetul

| Raulbootcamp a răspuns:

Nu trebuie neaparat si telefon fix si eu am abonament si nu mi-am luat internet. Fundita? big grin

| cristiflorentin a răspuns:

Telefonul fix este gratuit, numai in cazul in care vb dupa el platesti....cu acest telefon poti decat sa receptionezi apelul.