| ItIsAlright a întrebat:

La telefon vreau sa-mi pun mai multe jocuri dar nu pot. In telefon nu mai am decat 20 si ceva de MB, iar pe card mai am 900 si ceva de MB. Toate jocurile imi intra direct pe telefon si apoi trebuie sa le mut pe card. Cum fac ca sa imi intre direct pe card? Vreau sa-mi pun jocuri de 30, 40 MB sau mai mult. Toate jocurile care le am deja sunt pe card. Nu stiu ce poate ocupa chiar atat de mult pe telefon. ( 100 MB folositi pe tel )

1 răspuns:
| byCV9 a răspuns:

Salut! Nu se poate! Trebuie sa mai stergi din jocuri sau sa iti faci ROOT la telefon, sa pui alt ROM care accepta instalarea directa pe card ( cam toate ROM-urile bazate pe CyanogenMod accepta instalarea directa pe card)! Sper ca te-am ajutat! Funda!