| DeeaDiDi123 a întrebat:

La telefonul android, cand vreau sa trimit o imagine, apare un pop-up cu o lista de aplicatii prin care sa trimit.
Faza e ca in top e o lista cu persoane din Instagram. Eu nu trimit prin Instagram si as vrea sa dispara. Am mai reusit pe telefonul anterior, dar nu mai tin minte cum

4 răspunsuri:
| Al3x998 a răspuns:

Daca ai Samsung, ai la advanced settings/features "show contacts when sharing content" si debifezi. La alte telefoane nu stiu, eu am Asus si nu am gasit optiunea/nu stiu daca se poate,. Chiar daca e tot android, e optiunea lor.

Răspuns utilizator avertizat
| dana78956 a răspuns:

Intri in galerie, Selectezi o poza si dai pe partajare si acolo îți arata toate aplicațiile unde poți trimite!

Răspuns utilizator avertizat