| CraciunRoby1999 a întrebat:

Lam convins pe tata sa imi cumpere un telefon de Paste ce sa aleg dintre ALLVIEW P5 Mini, SAMSUNG S5360 Galaxy Y, Samsung Galaxy Chat B5330 sau spuneti-mi voi ceva telefoane pana in 550 lei funda+vot!

Răspuns Câştigător
| diverse a răspuns:

Telefoanele pana-n 100 de euro (noi) au cam aceleasi specificatii, indiferent de marca, adica nu vei gasi la vreunul ceva cu mult mai deosebit decat la altul.
Deci, in principiu, cam oricare ii alegerea ta, n-ai cum sa zici ca in aceeasi bani iti luai ceva mult mai bun de la alta marca. Bafta. eu ti-as recomanda ceva de la Samsung

3 răspunsuri:
| IoanaDaiana05 a răspuns:

Sunt asemanatoare telefoanele, iti recomand Samsung si site-ul xphones4all, preturile sunt mai mici acolo si calitatea telefoanelor este foarte buna ( plus ca ai garantie 2 ani). Sper ca te-am ajutat!

| bbogdann a răspuns:

Samsung wave 575 eu l-am luat cu aprox 400 lei cauta pe google mai multe detaii despre el

| adriano01 a răspuns:

Iti recomand un Samsung Galaxy Y pentru ca am si eu unul si e super ok si in plus ai acces la o gramada de aplicatii gratis!