| Zdog a întrebat:

Merita sa-mi iau un IPhone 4 SH?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu se merita de loc!
Cu bani care ii dai pe iPhone iti iei un telefon de 2 ori mai bun...
Din punctul meu de vedere iPhone-ul nu se merita.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Nu se merita. Este 3g, nu 4g, memorie mica, neextensibila, softul nu se mai actualizeaza... prea vechi. Optiune siri cucu...

E de colectie. Nu de utilizare

| Jipa95 a răspuns:

Nu, in nici un caz. De 4-600 lei cat dai pe el poti lua telefon de 3x mai performant.

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Nu se merita de loc pentru ca tu vrei iphone, logo Apple alea-ale... suntem in 2014, exista iphone 6 deci daca iti ei 4 nu vei arata mai smecher/a deoarece nu e cv actual
Apoi softul se poate actualiza pana la IOS7 (si nu in cazul tuturor iph4)
Cum zicam exista IOS8
Apoi e destul de mic, tine cont inainte sa faca iph 5, Apple a facut toate telefoanele cu ecran de 3.5 inci.
In schimb iti recomand un androi mai de buget intre 400-700 lei, sunt mai actuale, ai acces la aplicati mai noi, etc.
Uite aici, poti sa vezi niste telefoane intre 400-700 ron :)
http://www.mediagalaxy.ro/......ce/386,723